Szalunki ścienne, wynajem szalunków - produkcja kontenerów - Kontenery Dominex

Kontenery - produkcja, sprzedaż i wynajem
Przejdź do treści
Szalunki ścienne, fundamentowe

Szalunki ścienne i fundamenowe przeznaczone do prowadzenia prac budowlanych. Posiadamy szalunki ścienne o wysokościach od 0,6m do 2,7m które charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i stabilnością.Szalunki fundamentowe o wysokościach od 0,6m do 1,5m.

Wszystkie szalunki jakie oferujemy cechuje wysoka jakość wykonania, równa powierzchnia która wspomaga uzyskanie idelanie gładkich ścian oraz mocne i wytrzymałe fundamenty. Stosując szalunki renomowanych firm jesteśmy pewni, że uzyskana powierzchnia betonu będzie bardzo żywotna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne.

Posidamy szeroką gamę szalnuków ściennych i fundamentowych przeznaczonych na wynajem. Dysponujemy własnym transportem. Wynajem szalunków ściennych jest szcególnie opłacalny dla inwestorów indywidualnych lub firm budowlanych dbających o optymalizację kosztową  - zamiast kupować szalunki można je wynająć w konkurencyjnych cenach, obniżając koszty budowy czy inwestycji budowlanych.  W przypadku wynajmu szalunków na dłuższe okresy mozliwość negocjowania ceny.

Szalunki ścienne i deskowania, zastosowanie i rodzaje:
  • uniwersalne deskowanie ramowe ścian
  • do wykonywania budowli okrągłych
  • deskowanie łukowe
  • kompaktowe deskowanie ścienne dla budownictwa kubaturowego
  • deskowanie jednostronne
  • inne systemy dekowania, szalunków ściennych
szalunki, kontenery
szalunki wynajem Dominex
DOMINEX KONTENERY - produkcja, sprzedaż i wynajem kontenerów
DOMINEX KONTENERY
Produkcja, sprzedaż, wynajem kontenerów
Wróć do spisu treści